O nás


PROFIL SPOLEČNOSTI STORMONT


Jsme dynamická firma poskytující vysoce kvalitní služby v oblasti montáží regálových systémů po celé Evropě. Zajišťujeme kompletní dodávky regálových systémů na klíč pro zákazníky ze všech oblastí - průmyslu, velkoskladu, správních oblastí, bankovního sektoru i drobného podnikání.

Vypracujeme technický návrh a cenovou nabídku. Samotnou stavbu regálů provádíme od základního měření po dokončovací práce. Zabýváme se nejen montáží, ale i následným pravidelným servisem. Připravíme a vyřídíme veškerou dokumentaci a povolení pro stavbu v dané zemi, současně se flexibilně přizpůsobujeme podmínkám v jednotlivých zemích.
 

Vlastní vozový park a velký tým zkušených pracovníků 

Máme velký tým zkušených pracovníků, kteří jsou pravidelně proškolováni v normách bezpečnosti práce a pro práci ve výškách. Vedle toho jsou také držiteli certifikátů CSCS, SEIRS atd. Naši pracovníci mají oprávnění k manipulaci a řízení motorových a vysokozdvižných vozíků či hydraulických plošin respektovaných v Evropské unii. 

Vlastníme obsáhlý vozový park a veškeré potřebné vybavení pro instalaci a montáž regálových systémů. Našim zákazníkům se snážíme vždy vyjít maximálně vstříc. Díky zkušenostem Vám můžeme nabídnout kvalitní a profesionálně odvedenou práci. Neváhejte a kontaktujte nás - rádi vám vypracujeme technickou a cenovou nabídku!